Hledáme
TECHNIK / KONSTRUKTÉR

Bez čeho se neobejdete:

    • Odborná znalost a rozhled v oblasti strojní techniky
    • Tvorba výkresové dokumentace (2D CAD, ideálně 3D Solidworks)
    • Logické uvažování, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
    • Organizační schopnosti

Co vás čeká:

    • Technologické a výrobní inovace
    • Diagnostika závad na strojích a zařízení, návrh a realizace opatření
    • Kontinuální zlepšování procesu (kvalita, produktivita, bezpečnost) – eliminace rizik vzniku neshody, zajištění bezpečnosti a ergonomie výrobního procesu, nápravná opatření na základě výsledků auditů, odstraňování plýtvání ve výrobě a v obslužných procesech
    • Příprava a vyhodnocení návrhů na investice, realizace investic
    • Technická podpora dodavatelských (servisních) firem při realizaci projektů
    • Zavádění nových výrob
    • Konstrukce drobných jednoúčelových zařízení a strojů
    • Tvorba výkresové dokumentace včetně 3D modelu v Solidworks
    • Vedení a rozvoj podřízených, spolupráce s odd. údržby

Jaké zkušenosti a dovednosti, které u nás využijete, budou výhodou?

    • Vyšší odborná, případně střední průmyslová škola
    • delší praxe – ideálně cca 10 let
    • Znalost technologie třískového obrábění (soustružení, frézovaní)
    • Uživatelská znalost PC (Microsoft Windows, Microsoft Office)
    • Zkušenost s vedením týmu výhodou
    • Znalost mechaniky, senzoriky (optická, indukční čidla), pneumatiky (pneumatické válce zejména Festo), řídicí techniky (PLC siemens)
    • Znalost AJ – čtení technické dokumentace

Nabízíme:

FORMA PRÁCE

Běžná pracovní doba 8 hodin

BENEFITY

Závodní stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Mobilní telefon, Firemní akce, Bonusy/prémie, 13. plat, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění

STRAVOVÁNÍ

Závodní jídelna, příspěvek na stravování.

PRACOVIŠTĚ

Pletený Újezd (Kladno). Firma s minimální fluktuací - firma, kde se zaměstnancům líbí.

Zaujala vás pozice výše?
Napište nám

Stačí vyplnit kontaktní formulář, přiložit váš životopis a my se vám ozveme.

    Odesláním formuláře souhlasíte s Podmínkami zpracování osobních údajů.