Hledáme
VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY

Bez čeho se neobejdete:

    • VŠ/SŠ technického směru
    • praxe na obdobné pozici min. 3 roky, výhodou je zkušenost z chemické výroby
    • zkušenost s vedením týmu
    • komunikační a vyjednávací dovednosti
    • komunikativní AJ – jednání se zákazníky, dodavateli

Co vás čeká:

    • vedení týmu oddělení kvality (vstupní a výstupní kontrola, analytická činnost – tým má 7 členů)
    • definování a implementace procesů zajišťujících stabilní vysokou kvalitu produktů
    • řízení a analýza neshod (interní, dodavatelské), návrhy a zavádění nápravných opatření
    • sběr a analýza dat pomocí standardních nástrojů kvality, interpretace vedení
    • aktivní využívání a návrhy pro využití analytických metod (GC-MS, FTIR, NIRS)
    • identifikace a řešení problémů spojených s kvalitou, návrhy procesů vedoucích ke zlepšení
    • zajištění a účast na interních i externích auditech
    • komunikace s dodavateli a zákazníky
    • spolupráce s dalšími úseky (výroba, obchod, R&D) na identifikaci rizik a implementaci zlepšení

Co nabízíme:

    • dynamickou pracovní pozici u stabilního českého zaměstnavatele
    • pružnou pracovní dobu
    • bonusový systém, 13. mzdu
    • pravidelnou valorizaci mezd
    • 25 dní dovolené
    • dotované stravné
    • příspěvek na penzijní připojištění
    • a další zajímavé benefity
Naše laboratoř stáž
Volné pracovní pozice v laboratoři

Nabízíme:

FORMA PRÁCE

Běžná pracovní doba 8 hodin

BENEFITY

Bonusy, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, 13. plat

STRAVOVÁNÍ

Závodní jídelna, příspěvek na stravování.

PRACOVIŠTĚ

Pletený Újezd (Kladno). Firma s minimální fluktuací - firma, kde se zaměstnancům líbí.

Zaujala vás pozice výše?
Napište nám

Stačí vyplnit kontaktní formulář, přiložit váš životopis a my se vám ozveme.

    Odesláním formuláře souhlasíte s Podmínkami zpracování osobních údajů.