Hledáme
VEDOUCÍ NÁKUPU

Pokud máte zkušenosti s vedením oddělení nákupu ve výrobní společnosti, domluvíte se anglicky a chtěli byste se uplatnit u stabilní české rodinné firmy, nabízíme vám uplatnění na pozici Vedoucí nákupu. Kromě zkušeného kolegy/kolegyně hledáme i člověka, který zapadne do našeho týmu. Naši lidé jsou pro nás důležití a týmová spolupráce je základem našeho úspěchu.

Co vás čeká:

    • kontrola a řízení nákupních aktivit společnosti
    • zajištění plynulého zásobování výroby surovinami a materiálem
    • řízení dodavatelských vztahů a dodavatelského portfolia
    • sledování trhů a vyhledávání nových příležitostí a dodavatelů
    • vyjednávání podmínek a uzavírání smluv
    • schvalování nákupu, vystavování objednávek
    • vedení menšího týmu
    • komunikace s obchodem, vývojem, výrobou

Bez čeho se neobejdete:

    • VŠ/SŠ vzdělání
    • zkušenosti v oblasti nákupu ve výrobní firmě min. 5 let
    • zkušenosti s vedením týmu
    • znalost angličtiny slovem a písmem minimálně B2, znalost dalších jazyků je vítána, denní komunikace s dodavateli z celého světa
    • komunikační a vyjednávací dovednosti

Co nabízíme:

    • dynamickou pracovní pozici u stabilního českého zaměstnavatele
    • pružnou pracovní dobu
    • bonusový systém, 13. mzdu
    • pravidelnou valorizaci mezd
    • 25 dní dovolené
    • dotované stravné
    • příspěvek na penzijní připojištění
    • a další zajímavé benefity, mrkněte na naše webové stránky
Aerosolové dózy
Sklad s IBC kontejnery

Nabízíme:

FORMA PRÁCE

Běžná pracovní doba 8 hodin

BENEFITY

Bonusy, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, 13. plat

STRAVOVÁNÍ

Závodní jídelna, příspěvek na stravování.

PRACOVIŠTĚ

Pletený Újezd (Kladno). Firma s minimální fluktuací - firma, kde se zaměstnancům líbí.

Zaujala vás pozice výše?
Napište nám

Stačí vyplnit kontaktní formulář, přiložit váš životopis a my se vám ozveme.

    Odesláním formuláře souhlasíte s Podmínkami zpracování osobních údajů.